POSJEtITE NAS

Odaberite najbližu Vam poslovnicu

Zagreb

Arena centar
Endi Centar Arena centar Zagreb

Adresa:

Ulica Vice Vukova 6
10020 Zagreb

Kontakt:

T: +385 1 4111 380
E: arena@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Petak: 10:00 – 21:00
Subota: 09:00 – 21:00
Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

City Center One - East
Endi Centar City center one East

Adresa:

Slavonska avenija 11d
10000 Zagreb

Kontakt:

T: +385 1 294 6780
Ecco.east@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

City Center One - West
Endi Centar Zageb City center one west poslovnica

Adresa:

Jankomir 33
10000 Zagreb

Kontakt:

T: +385 1 3894 589
Ecco.west@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

Supernova centar
Endi Centar Supernova centar Buzin

Adresa:

Avenija Većeslava Holjevca 62
10000 Zagreb

Kontakt:

T: +385 1 623 1303
Esupernova@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

Split

Mall of Split

Adresa:

Ul. Josipa Jovića 93
21000 Split

Kontakt:

T: +385 21 607 580
E: mall@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

City Center One Split - Optika

Adresa:

Vukovarska 207
21000 Split

Kontakt:

T: +385 91 118 0767
E: optika@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme

City Center One Split - Crowatch

Adresa:

Vukovarska 207
21000 Split

Kontakt:

M: +385 91 118 0767
E: optika@endicentar.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak – Nedjelja: 09:00 – 21:00

Javite nam se direktno putem kontakte forme